מסי יקבל עזרה: אגוארו כשיר למשחק מול הולנד

די מריה ייעדר, אך החלוץ יחזור לחצי הגמר. טרם ידוע אם גם יפתח בהרכב. מסצ'ראנו: "הם יגיעו רעבים מאוד אחרי ההפסד בגמר לפני 4 שנים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.07.14 - 10:37
תחילת כתבה

נבחרת ארגנטינה ספגה מכה לא פשוטה עם פציעתו של אנחל די מריה במשחק רבע הגמר מול בלגיה, אבל רגע לפני המפגש הסופר-מסקרן עם הולנד בחצי הגמר (רביעי, 23:00, סאו פאולו) - האלביסלסטה מקבלת סיבה להתעודד.

לטענת רופא הנבחרת, דוקטור דניאל מרטינס, סרחיו "קון" אגוארו יעמוד לרשותו של אלחנדרו סאבלה בחצי הגמר. "הוא מוכן לשחק", הבהיר מרטינס והוסיף: "סרחיו ערך שלושה אימונים מלאים ואנחנו מצפים שימשיך בתהליך ההחלמה בימים הקרובים".

כאמור, חלוצה של מנצ'סטר סיטי, שהחמיץ את המשחקים מול שווייץ ובלגיה, יחזור לסגל של ארגנטינה, אבל עדיין לא ידוע אם גם יוצב בהרכב של סאבלה. חזרתו של אגוארו עשויה להיות קריטית, שכן אחרי הפציעה של די מריה, נותר ליאו מסי די בודד בכל מה שקשור ליצירת מצבי הבקעה.

על כל פנים, אחרי שהשיגה כרטיס לחצי גמר גביע העולם לראשונה מאז 1990, ארגנטינה ממש לא רוצה לעצור עכשיו, אך גם חבייר מסצ'ראנו יודע שהמשימה לא עומדת להיות פשוטה. "אנחנו עומדים לפגוש נבחרת מנוסה מאוד, שתגיע רעבה אחרי ההפסד בגמר לפני 4 שנים", טען שחקן ברצלונה.