הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מסי התגעגע? ארגנטינה תמנה את טאטה מרטינו

דיווח: המאמן שעזב את ברצלונה יוכרז כמחליפו של סאבלה בימים הבאים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.07.14 - 00:17
יאחדו כוחות בקרוב. מרטינו ומסי (GETTYIMAGES)
יאחדו כוחות בקרוב. מרטינו ומסי (GETTYIMAGES)

תגיות: טאטה מרטינו

יומיים בלבד אחרי האכזבה בגמר מונדיאל 2014, ונראה ששוב נבחרת ארגנטינה הולכת לשנות את פניה. לפי דיווחים באירופה, אלחנדרו סאבלה לא ימשיך כמאמן האלביסלסטה למרות שהגיע להישג מרשים, וחרארדו "טאטה" מרטינו הוא מי שצפוי להתמנות במקומו בימים הקרובים.

בתקשורת בארגנטינה נכתב ביממה האחרונה כי סאבלה שוקל את עתידו בנבחרת, אבל לפי העדכונים האחרונים, גמלה ההחלטה בליבו לפנות את מקומו. למרטינו, שהתפטר מאימון ברצלונה עם סיום העונה החולפת, הוצע גם לחזור למשרת המאמן בנבחרת פראגוואי, אך כמובן שהעדיפות שלו היא להפוך למאמן הלאומי של מולדתו ארגנטינה.

אם הוא אכן יוכרז כמאמנה החדש של ארגנטינה, טאטה כמובן יתאחד מחדש עם ליאו מסי וחאבייר מסצ'ראנו, אותם הדריך בקאמפ נואו. המטרה שלו תהיה להדריך ראשית את האלביסלסטה לקופה אמריקה בשנה הבאה, אבל חשוב מכך - לקחת את הנבחרת צעד אחד יותר רחוק ברוסיה 2018.

מרטינו אמנם פרץ לתודעה העולמית בעיקר בברצלונה, אבל מדובר באחד המאמנים המוערכים בארגנטינה ובדרום אמריקה בכלל. הוא אימן בעבר בהצלחה את נבחרת פראגוואי אותה הוליך במונדיאל 2010 לשלב הנוקאאוט ובנוסף חווה גם תקופה יפה בניואלס אולד בויס מהליגה הארגנטינאית, עימה זכה באליפות הקלאוסורה ב-2013.