הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"די מריה הבנות שואלות לגביך. לאבסי סמל מין"

נשיאת ארגנטינה אחראית לכותרת כשקיבלה את מסי וחבריו ששבו מברזיל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.07.14 - 00:04

תגיות: ארגנטינה

נבחרת ארגנטינה המאוכזבת שבה הערב (שני) למדינה והתקבלה על ידי נשיאת המדינה, כריסטינה פרננדס דה קירשנר. עוד לפני הפגישה המכובדת, מאות אוהדים חיכו לליאו מסי, חאבייר מסצ'ראנו והחברים כשנחתו בשדה התעופה בבואנוס איירס. בכל זאת, האלביסלסטה ייצגה בכבוד את המדינה למרות שלא חזרה עם הגביע.

הנשיאה חיבקה את כל אחד מהשחקנים והחמיאה להם על ההופעה המכובדת בברזיל, אבל גם הפתיעה את הנוכחים כשאמרה: "אני לא אוהדת כדורגל, לא ראיתי אפילו משחק אחד, אפילו לא את הגמר". ממש לא ארגנטינאית טיפוסית.

"אני מרגישה כאילו ניצחנו וככה גם 40 מיליון תושבים, גרמת לנו לגאווה גדולה", הוסיפה האישה החזקה במדינה ולאחר מכאן הביכה את לאבסי ודי מריה כשאמרה להם, "פוצ'ו (הכינוי של לאבסי), אומרים שאתה הסמל מין של הנבחרת שלנו. די מריה, בוא לפה, הבחורות שאלו לגביך".  

גם מסי דיבר למיקרופונים. "תודה לכולם על קבלת הפנים הזו, רצינו לחזור לפה עם הגביע, נתנו הכל, אבל לא הצלחנו להשיג את זה", אמר הפרעוש.

ויש גם צד שלילי. לאחר הגמר, בבואנוס איירס החלו התפרעויות שהיום כבר אפשר להגיד בפה מלא שהם גבו מחיר כבד. נער בן 18 מת מפצעיו לאחר שנפל מאוטובוס בעיר הבירה, ולאחר מכן חבורה של מקומיים תקפה את תחנת האוטובוסים והתעמתו עם כוחות המשטרה. כ-70 אנשים נפצעו בסך הכל כתוצאה מהאירועים, כאשר מהרשויות המקומיות נמסר ש-120 אנשים נעצרו. הבלאגן נמשך כאמור גם היום, לאחר שהנבחרת נחתה במדינה, עם התפרעויות בכיכר האובליסק של בואנוס איירס.