הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מי תניף גביע והאם מסי יבקיע? ההימורים בגמר

מתכוונים לשים כסף על ארגנטינה או גרמניה מחר בגמר? עשינו לכם סדר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.07.14 - 20:43
לא רק גרמניה וארגנטינה יכולות להרוויח בגמר (gettyimages)
לא רק גרמניה וארגנטינה יכולות להרוויח בגמר (gettyimages)

מיליארדים על גבי מיליארדים של דולרים נשפכים במהלך חודש המונדיאל על הימורים ברחבי העולם, והשיא כמובן מגיע בגמר. מחר (ראשון, 22:00), ארגנטינה וגרמניה יתמודדו ראש בראש על הזכות להיקרא אלופת העולם, והבוקיז עובדים שעות נוספות. אז מי הפייבוריטית ומי יבקיע?

נתחיל עם השורה התחתונה - הזוכה בגביע. גרמניה היא הנבחרת המועדפת לפי סוכנויות ההימורים להניף, כאשר היחס לזכייה שלה באתר bet365 עומד על 1.66 (כלומר, על הימור של 10 שקלים תקבלו בחזרה 16.6 שקלים), לעומת 2.25 לארגנטינה. למעשה, לפי יחסי ההימורים, הבוקיז מאמינים שיש יותר סיכוי שהמשחק יכנס להארכה (3.25) מאשר שארגנטינה תנצח ב-90 דקות (3.6).

אחרי ה-1:7 המפלצתי של גרמניה על ברזיל, נראה שהמחסנית נותרה כמעט ריקה, לפחות אם תשאלו את הסוכנויות. היחס לכך שייכבשו פחות מ-2.5 שערים עומד על 1.5 בלבד, בעוד יחס האובר הוא 2.5. עם זאת, האפשרות שהגרמנים שוב יספקו הצגה ענקית מפחידה את הבוקיז, שנותנים יחס לא גבוה של 19.0 לאפשרות שהמאנשאפט תנצח בפער של 4 שערים או יותר.

ומה בדבר זהות הכובשים? באופן טבעי ולא מפתיע, ליאו מסי הוא הפייבוריט הכי גדול למצוא את הרשת, וזאת למרות שלא כבש בשלב הנוק-אאוט ואינו משחק בנבחרת שפייבוריטית לזכות. אם הפרעוש יכבוש, תרוויחו ביחס של 2.6, כאשר מיד אחריו נמצא במקום השני תומאס מולר עם 2.75. במקום השלישי בין המועמדים להבקיע נמצא מירוסלב קלוזה (3.4), כשאחריו סרחיו אגוארו שלא כשיר ב-100 אחוזים (3.6) ודווקא מריו גצה שבכלל לא היה בהרכב בשני המשחקים האחרונים (3.75).

אגב, קחו טיפ: שחקנים שלא הופיעו בכלל בטורניר כמו אוגוסטו פרננדס או קווין גרוסקרויץ מקבלים יחסים נמוכים יחסית (8.5) בעוד שלשחקני הרכב של ארגנטינה כמו חאבייר מסצ'ראנו, פאבלו סבאלטה ומרטין דמיצ'ליס הודבקו יחסים רווחיים מאוד (19.0) למקרה שיבקיעו. שווה.