הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חברתו של נאסרי: אופס, מסתבר שהוא היה נחוץ

בת זוגו של הקשר סגרה חשבון עם צרפת, ולעגה למאמן דשאן על ההדחה. המאמן: "אנחנו מתוסכלים, אך העתיד מבטיח"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.07.14 - 08:45

נבחרת צרפת הגיעה למונדיאל בברזיל ללא פרנק ריברי הפצוע, אבל עובדה זו דווקא שיחררה מעליה לחץ מסוים, ובשלב הבתים היא הציגה כדורגל מצוין - כזה שהפך אותה למועמדת לגיטימית ללכת עד הסוף. (שישי), עם זאת, החלום התנפץ לרסיסים, כאשר הטריקולור הפסידה ברבע הגמר 1:0 לגרמניה.

ולמרות ההדחה המאכזבת, צרפת יכולה להיות אופטימית מאוד לקראת העתיד, ובמיוחד לקראת אליפות אירופה 2016 שתיערך על אדמתה. פול פוגבה, רפאל ואראן ואנטואן גריזמן צברו את הניסיון הנדרש, ויחד עם כרים בנזמה ו-ותיקים אחרים - צרפת תהיה מועמדת בכירה להניף את התואר האירופי.

"למרות שאנחנו עצובים, מאוכזבים ומתוסכלים מכך שההרפתקה בברזיל הגיעה לסיומה, אנחנו נמשיך הלאה", הבהיר המאמן דידייה דשאן. "מצפה לי עבודה רבה עם השחקנים, אבל העתיד שלנו מבטיח. לא היה הבדל גדול בין הנבחרות. הרגשתי שהיינו ביישנים מדי בחלק הראשון של המשחק, ואז הם כבשו גם את השער. מאוחר יותר הגענו להרבה מצבים, אבל מנואל נוייר היה טוב".

דשאן, שזכה להניף את גביע העולם כשחקן ב-1998, נפרד מברזיל: "אני מאמין שהמונדיאל הזה יעזור לנו בעתיד. אני מקווה שהשחקנים שנמצאים בסגל ישחקו ביחד עוד הרבה שנים. בסופו של דבר, השחקנים של גרמניה היו מוכנים יותר למשחק מהסוג הזה".

מי שניצלה את ההפסד כדי לסגור חשבון עם דשאן היא לא אחרת מאשר חברתו של סמיר נאסרי. כזכור כבר לאחר שהקשר לא זומן למונדיאל, אנארה אטאנס פשוט קיללה את דשאן ברחבי הרשת וייחלה לכישלון הנבחרת. היום היא כבר היתה מרוצה הרבה יותר.

אנארה צייצה בחשבון הטוויטר שלה את המשפט הבא: "אופססססי. וזו הסיבה מדוע אתם צריכים שחקנים ברמה העולמית הגבוהה בסגל". לאחר ההצלחה היחסית דשאן כנראה ימשיך עם הסגל הקיים, מה שאומר שקשר מנצ'סטר סיטי ימשיך לראות את הנבחרת בטלוויזיה. "הפה" הגדול של בת זוגו לא ממש עוזר לו בינתיים