הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

איגייבור מחוץ לסגל של ניגריה, גם מ'בה ואובינה

קשר הפועל ת"א לשעבר נחתך. אניימה, אג'ידה ואושאניווה ב-23 של קשי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.06.14 - 13:10
נוסא איגייבור, יצפה מהבית (gettyimages)
נוסא איגייבור, יצפה מהבית (gettyimages)

אחרי שבוסניה וארגנטינה פירסמו את הסגלים הסופיים שלהן, גם ניגריה הוציאה את רשימת 23 השחקנים שתביא למונדיאל 2014. במקרה של "הסופר איגלס", גם היו לא מעט הפתעות.

קשר הפועל תל אביב לשעבר נוסא איגייבור נשאר בחוץ, כמו גם ג'ואל אובי (אינטר), ויקטור אובינה (לוקומוטיב מוסקבה/קייבו) וגם סאנדיי מ'בה, האיש שכבש את השער שהביא לניגריה את הזכיה האחרונה בגביע אפריקה.

החלוצים ויקטור מוזס (ליברפול) ואחמד מוסא (צסק"א מוסקבה) נכנסו, כמו גם שולה אמאובי (ניוקאסל) ופיטר אודמווינגי (סטוק סיטי) השנויים במחלוקת. גם ג'ואל אובי מיקל מצ'לסי נכלל ברשימה, לצד מיודעינו וינסנט אניימה, אוסטין אג'ידה, ג'וואן אושאניווה ואפא אמברוז.

ניגריה תפתח את דרכה בגביע העולם במשחק מול איראן, כאשר לאחר מכן יחכו לה מפגשים אפילו קשים יותר מול בוסניה וארגנטינה.

הסגל הסופי

שוערים: וינסנט אניימה (ליל), אוסטין אג'ידה (הפועל ב"ש), צ'יגוזי אגבים (גומבה יונייטד, ניגריה).

הגנה: אלדרסון אצ'יז'ילה (מונאקו), ג'וואן אושאניווה (מ.ס אשדוד), אפא אמברוז (סלטיק), גודפרי אובאבונה (ריזספור), אזוביקה אגווקווה (ווארי וולבס, ניגריה), קנת' אומרו (מידלסברו), ג'וזף יובו (נוריץ'), קונלה אודונלאמי (סנשיין סטארס, ניגריה).

קישור: ג'ון אובי מיקל (צ'לסי), אוגניי אונאזי (לאציו), ראמון עזיז (אלמריה), גבריאל רובן (בוורן), מייקל בבאטונדה (וולין).

התקפה: שולה אמאובי (ניוקאסל), אחמד מוסא (צסק"א מוסקבה), ויקטור מוזס (ליברפול), עמנואל אמניקה (פנרבחצ'ה), פיטר אודמווינגי (סטוק סיטי), מייק אוצ'בו (סרקל ברוז'), אוצ'ה נוופור (הירנביין).