הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חשש בצרפת: ריברי בספק למשחק מול הונדורס

קשר הטריקולור סובל מפציעה בגבו ולא ברור מתי יחזור לשחק. דשאן: "אני לא דוקטור, כאב גב יכול להשפיע ויכול גם שלא". לוקה דין לקראת פראגוואי: "מאז הניצחון על אוקראינה בפלייאוף יש התלהבות גדולה סביב הנבחרת"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.05.14 - 20:46

משחק האימון האחרון מול נורבגיה (0:4) נתן את הרושם לפיו נבחרת צרפת תגיע למונדיאל בברזיל כשהיא בכושר טוב מאוד. שחקני הטריקולור גילו עליונות מרשימה על פני נורבגיה הודות לצמד של אוליבייה ז'ירו ושערים של פול פוגבה ולואיק רמי. מחר (ראשון) שחקניו של דידייה דשאן ינסו להמשיך בקו החיובי, כאשר יתמודדו מול נבחרת פראגוואי, שלא העפילה למונדיאל.

לצרפת עוד יחכה מפגש מול ג'מייקה, שבוע לפני המשחק הראשון שלה בברזיל - מול הונדורס במסגרת בית ה', שכולל גם את שווייץ ואקוואדור. בינתיים, הדאגה המרכזית של דשאן נוגעת לבריאותו של פרנק ריברי. קשרה של באיירן מינכן סובל מפציעה בגב והיום עבר בדיקות נוספות. במסיבת עיתונאים לקראת המשחק מול פראגוואי, המאמן שמר על מסתורין בנוגע למצבו של ריברי.

"כאבי גב יכולים להתפרש כהכל או כשום דבר. אני לא רופא ואני לא נכנס לתוך הנושא הרפואי", אמר דשאן, שתיאורטית יכול להוציא את ריברי או כל שחקן פצוע אחר מסגל צרפת, 24 שעות לפני המשחק הראשון מול הונדורס. וזאת כתלות באישור מטעם הוועדה הרפואית של פיפ"א. בשלב זה, שיתופו של ריברי במשחק מול הונדורס מוגדר בספק, כך מדווחים בהרחבה בארץ הבאגט.

ובחזרה למשחק מול פראגוואי. צרפת מגיעה למשחק מול הנבחרת הדרום אמריקאית לאחר שניצחה בכל שלושת משחקי הידידות שלה בחודשים האחרונים ובהפרש שערים כולל של 0:9. "מאז הניצחון על אוקראינה בפלייאוף יש התלהבות גדולה סביב הנבחרת", הסביר המגן השמאלי לוקה דין, "יש חיבור מחודש בין הציבור בצרפת לבין הטריקולור. אנחנו מרגישים את התמיכה של הקהל, כפי שהייתה מול נורבגיה. אנחנו מרגישים שהם דוחפים אותנו להצלחה וזה נהדר".

על חשיבות משחקי ההכנה לפני הגביע העולמי, אמר דין: "המשחקים האלה חשובים משום שהם חלק מההכנה היסודית לטורניר הגדול. אנחנו צריכים לעשות הכל על מנת להגיע בכושר הטוב ביותר למשחק הראשון מול הונדורס, שאותו אנחנו כמובן חייבים לנצח".