הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גול עצמי הזוי של אג'ידה העלה את החשד להטייה

אחרי הדיווחים על חקירה, שוער ב"ש הוביל לחגיגת תיאוריות קונספירציה. צפו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.05.14 - 00:51
אג'ידה. סתם שגיאה או משהו מעבר? (gettyimages)
אג'ידה. סתם שגיאה או משהו מעבר? (gettyimages)

יממה אחרי שכלי התקשורת בבריטניה דיווחו על חשד לניסיון הטיית מספר משחקי הכנה למונדיאל, כולל זה של ישראל במקסיקו, הערב (רביעי) נערך אחד מאותם משחקים מדוברים, והוא רק הגביר את החשש. ניגריה סיימה ב-2:2 מול סקוטלנד בקרייבן קוטג' שבלונדון, אך שני שערים עצמיים של הניגרים הובילו לסערה ברשת.

אחרי שצ'רלי מאלגרו הכניס את הנשרים לפיגור אחרי 10 דקות, הגיע הרגע מעורר המחלוקת של אוסטין אג'ידה, שוער הפועל באר שבע שעלה בהרכב במקום וינסנט אניימה. בדקה ה-32 אג'ידה עלה לכדור גובה יחד עם גרנט הנלי הסקוטי, ולפי תמונות הטלוויזיה נראה כאילו הוא זורק את הכדור ישר לשערו הוא. השופט פסל את השער בגלל עבירה של הנלי, שפגע באג'ידה באוויר, ואולי הזריקה היא רק למראית עין, אבל זה לא הפריע לחובבי הקונספירציות להתעורר.

אם זה לא מספיק, בדקה ה-52 הגיע שער עצמי נוסף של ניגריה, הפעם של המגן אזובוויקה אגווקווה, שבא אחרי שמייקל אוצ'בו הישווה עבור ניגריה בסוף המחצית הראשונה. למזלם של האפריקאים, בדקה ה-90 אוצ'ה אנוופור כבש שער שוויון, שאולי יעזור להרגיע את הרוחות סביב המשחק. אגב, ראוי לציין ששחקן מ.ס אשדוד ג'ואון אושאניווה לא שותף, בעוד ששני אקסים של ליגת העל דווקא כן עלו כמחליפים: נוסה איגייבור ואפה אמברוז.

צפו בשער המדובר של אג'ידה: