הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פלקאו: "אם אני לא יכול לעזור, לא אגיע לברזיל"

חלוץ קולומביה עלול לא להיות כשיר בזמן לגביע העולם: "אחליט בקרוב"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.05.14 - 23:53
פלקאו, עדיין בספק (gettyimages)
פלקאו, עדיין בספק (gettyimages)
תחילת כתבה

רדאמל פלקאו גארסיה היה אחד השמות הלוהטים ביותר בקיץ שעבר בכדורגל העולמי, אבל בחצי השנה האחרונה הוא מוזכר רק בענייני בריאות. חלוץ נבחרת קולומביה עדיין מתאמץ להחלים מניתוח שעבר אחרי פציעה בברך, ולא ידוע אם יהיה כשיר בזמן לפתיחת גביע העולם.

פלקאו כבר הכריז בעבר כי יהיה "בלתי אפשרי" להגיע למצב בו יהיה כשיר במאת האחוזים עם פתיחת המונדיאל. "זה לא יהיה אפשרי כי חסר לי כושר משחק במסגרת תחרותית", הסביר הקולומביאני.

"אם יהיו לי תחושות טובות, אגיע. אם אראה שאני לא בטוח לגמרי ושאני לא יכול לעזור, אהיה כן ולא אטוס לברזיל", הבהיר פלקאו. "כבר בעטתי בכדור והרגשתי טוב. זה דבר אחד לשחק בכדור ודבר אחר להיות חלק מקבוצה מקצוענית. הברך שלי תצטרך להגיב בצורה טובה".

"כולנו מאחלים לו את הטוב ביותר, כולנו תלויים בזמן", הזכיר המאמן הארגנטיני של קולומביה, חוסה פקרמן. פלקאו הגיב: "בשביל פקרמן הדבר הכי חשוב הוא הבריאות של השחקן ושאהיה במצב גופני טוב".

שחקני נבחרת קולומביה יתכנסו בקרוב למחנה אימונים ובעוד כשבוע וחצי (31 במאי) יערכו משחק הכנה ראשון מול סנגל. ב-6 ביוני ישחקו חניכיו של פקרמן מול ירדן ולאחר מכן יגיעו לברזיל. הקולומביאנים יחלו את דרכם במונדיאל מול יוון ולאחר מכן יפגשו גם את חוף השנהב ויפן.