5_STARS
02:00 ליגת הבייסבול האמריקאית - MLB: בוסטון - ניו יורק יאנקיז
05:00 WNBA: פיניקס - דאלאס
16:55 אליפות אירופה בטריאתלון: עילית גברים
19:25 גמר אליפות אירופה בכדוריד עד גיל 18 - דרג ב'
20:00 גמר אליפות אירופה באופני BMX לגברים: פארק פריסטייל
21:15 גמר אליפות אירופה באופני מסלול: Track Cycling
04:00 ליגת הבייסבול האמריקאית - MLB: ל.א. אנג'לס - מינסוטה
ספורט 5
10:00 אליפות אירופה בשחייה: בוקר
13:00 אליפות אירופה בטיפוס בגברים: חצי גמר - בולדרינג
15:00 גמר אליפות אירופה בהתעמלות מכשירים לנשים: קבוצתי
17:00 גמר אליפות אירופה בטיפוס לנשים: ליד
17:55 ליגה צרפתית בכדורגל: מונאקו - ראן, מחזור 2
19:50 גביע הטוטו: בני ריינה - הפועל ק"ש, מחזור 4
21:55 ליגה צרפתית: פ.ס.ז' - מונפלייה, מחזור 2
ספורט 5+
10:30 אליפות אירופה בשחייה אמנותית: מוקדמות - קבוצתי
13:00 ליגה יפנית בכדורגל: קוואסאקי - קיוטו, מחזור 25
15:10 אליפות אירופה עד גיל 16 בכדורסל: צרפת - ישראל, שלב הבתים
17:00 הסבבי העולמי בטקוואנדו: ישראל
19:00 אליפות אירופה בשחייה: ערב
21:40 ליגה איטלקית שנייה בכדורגל: צ'יטאדלה - פיזה, מחזור 1
ספורט 5 Live
03:00 SMACKDOWN :WWE
05:00 ליגת הבייסבול האמריקאית - MLB: סן פרנסיסקו - פיטסבורג
10:00 אליפות אירופה בטיפוס לנשים: חצי גמר - ליד
11:00 גמר אליפות אירופה באופני מסלול: Track Cycling
15:55 גמר אליפות אירופה בשחייה אמנותית: דואט חופשי
18:30 גמר אליפות אירופה בטיפוס לגברים: בולדרינג
20:15 גביע הטוטו: הפועל חיפה - הפועל חדרה, מחזור 4
23:00 ליגת הבייסבול האמריקאית - MLB: טמפה ביי - בלטימור
02:00 UFC: ורה - קרוז, UFC FIGHT NIGHT
ספורט מובייל
10:00 אליפות אירופה בשחייה: בוקר
13:00 אליפות אירופה בטיפוס בגברים: חצי גמר - בולדרינג
15:00 גמר אליפות אירופה בהתעמלות מכשירים לנשים: קבוצתי
17:00 גמר אליפות אירופה בטיפוס לנשים: ליד
17:55 ליגה צרפתית בכדורגל: מונאקו - ראן, מחזור 2
19:50 גביע הטוטו: בני ריינה - הפועל ק"ש, מחזור 4
21:55 ליגה צרפתית: פ.ס.ז' - מונפלייה, מחזור 2
ספורט 1
17:00 ליגה אנגלית בכדורגל: ארסנל - לסטר, מחזור 2 - חגיגה אנגלית
19:30 ליגה אנגלית בכדורגל: ברנטפורד - מנצ'סטר יונייטד, מחזור 2
ספורט 2
17:00 ליגה אנגלית בכדורגל: מנצ'סטר סיטי - ברונמות', מחזור 2
20:30 גביע הטוטו: הפועל ירושלים - סקציה נס ציונה, שלב הבתים - מחזור 4
ספורט 3
16:30 ליגה גרמנית בכדורגל: הופנהיים - בוכום, מחזור 2
20:30 גביע הטוטו: הפועל תל אביב - בית"ר ירושלים, שלב הבתים - מחזור 4
>
ספורט 4
17:00 ליגה אנגלית בכדורגל: וולבס - פולהאם, מחזור 2
19:30 ליגה איטלקית בכדורגל: מילאן - אודינזה, מחזור 1
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:
ציוצים מעולם הספורט
מקליקים וחוסכים