סטארידג': אין לחץ, זה כמו מחנה אימונים עבורי

חלוץ אנגליה נשמע רגוע לפני המונדיאל: "אסור לי לדאוג לגבי כיבוש שערים"

מערכת אתר ערוץ הספורט  25.05.14 - 19:46
חילופי משמרות בחוד של אנגליה? (gettyimages)
חילופי משמרות בחוד של אנגליה? (gettyimages)
תחילת כתבה

בשנים האחרונות, הפנים של נבחרת אנגליה היו אלה של וויין רוני. החלוץ של מנצ'סטר יונייטד הפך לסופרסטאר בקנה מידה עולמי, עזר למנצ'סטר יונייטד לקחת תארים ועל כתפיו הוצבו התקוות של האומה האנגלית. אבל במונדיאל הקרוב בברזיל, עושה רושם שיש לנבחרת שלושת האריות אופציה אחרת בהתקפה - דניאל סטארידג'.

החלוץ של ליברפול היה שותף לעונה בלתי נשכחת באנפילד, כאשר הוא רושם 21 שערים (מלך שערי הפרמיירליג בין האנגלים) וכמעט מסדר לקבוצה אליפות ראשונה אחרי 24 שנים. ההצלחה הגדולה הזו במדי המרסיסיידרס, עשויה לעזור לסטארידג' להתמודד עם הציפיות בגביע העולמי.

"אני לא מסתכל על זה כטורניר מונדיאל עצום, או מרגיש לחץ כלשהו כאילו אני צריך לעשות משהו מדהים", אמר סטארידג' בן ה-24, "עבורי, אני פשוט צריך להביא את המשחק הרגיל שלי, ואם זה מספיק כדי להיות בהרכב, זה פנטסטי. אם שחקנים אחרים ייבחרו על פניי, אני אתמוך בהם ואנסה להביא את עצמי למשחק הבא".

חלוץ ליברפול יודע מה המטרה האמיתית: "אני צריך רק לשחק את המשחק הטבעי שלי ולא לדאוג בנוגע לכיבוש שערים, בגלל שכשאתה שם לחץ על עצמך, לפעמים אתה לא מתפקד כמו שאתה יכול. מה שהכי חשוב זה לעזור לקבוצה לנצח משחקים, היכולת של הקבוצה, לנסות לעשות את המיטב שלנו".

"כשאתה ילד אתה חולם על הרגעים הללו", אמר סטארידג', "זאת הפעם הראשונה שלי בגביע העולמי, הפעם הראשונה עבור רבים מאיתנו, אז אנחנו רק מחבקים את הכל כרגע. אין פה עניין של לחץ".